saper kombinezon

saper kombinezon

Dokonywanie dobry kontakt wzrokowy - pierwszy z siedmiu Techniques

Storytellers i wszystkie głośniki publiczne muszą używać dobrych technik opowiadania. Istnieje siedem głównych technik, że wszystkie skuteczne głośniki publiczne muszą zatrudnić. Dokonywanie dobry kontakt wzrokowy jest w górnej części listy.

1. Dobra kontakt wzrokowy

2. Brak Distracting Projekty

3. Dobry Entuzjazm Wyrażenie

4. Dobre przygotowanie

5. Dobre wykorzystanie Voice Dobry Volume

6. Odpowiednie Rozmowa Prędkość

7. Dobre wykorzystanie Ciała Gesty rąk

Ten artykuł będzie dotyczyć wykorzystania dobry kontakt wzrokowy.

W górnej części listy podejmowania skontaktują oko jest jednym uważam za najważniejsze. Z jednej strony, kontakt wzrokowy, co sprawia, że ??aktor na scenie różni się od gawędziarza.

Czy kiedykolwiek widziałeś sztukę? Czy byłeś kiedyś w sztuce?

W większości spektakli, chyba że jest to gra jak "Our Town", aktorzy nie mają właściwie spojrzeć na widowni i nawiązać kontakt wzrokowy. Mogą po prostu robić, co to robią na scenie, a publiczność patrzy przez co nazywa się niewidzialna czwartej ściany i ogląda je.

Ale z opowieści, kontakt wzrokowy, co w tym wszystkim chodzi. Opowiadanie jest bardzo kameralny działalności, bez względu na to, czy masz widownię jednego lub publiczność 1000.

Z jednej strony, kiedy gawędziarz sprawia kontakt wzrokowy ze swoim audytorium, to pomaga zachęcić publiczność czuć tak, jakby były częścią historii powiedziano.

Za każdym razem narratorem nawiązuje kontakt wzrokowy z członkiem publiczności, to jest prawie jak on lub ona mówi: "Jesteś jedynym mówię tę historię." Następnie mówca patrzy na innego członka publiczności i sprawia, że ??kolejne połączenie. Za każdym razem narratorem tego nie robi, to jest prawie jak on lub ona jest ciągnięcie tej osoby na scenę, aby wziąć udział w tej historii.
Siatki przeciw owadom Wrocław
- autor artykułu