saper elektroniczne urzadzenia poszukiwawcze

Audio, wizualne lub Kinetic - proste ćwiczenie, aby pomóc Ci zrozumieć Twojego stylu Koncentracji

Ludzie przetwarzanie danych sensorycznych otrzymanych przez ich mózgi na różne sposoby. Jak przetwarzać dane sensoryczne w mózgu ma wiele wspólnego z tym, jak i kiedy najlepiej się skupić. W celu poznania sposobu przetwarzania danych, chciałbym, aby spróbować tej prostej trzy minuty ćwiczeń ...Mediclean MC 420 5 L

1. Przygotować kawałek papieru i podzielić ją na trzy kolumny.

2. Tytuł pierwszego wejrzenia kolumna, drugi dźwięk kolumny, a trzecia kolumna zapach, smak, poczuć.

3. Teraz siedzą w milczeniu przez trzy minuty i napisać cokolwiek zdarzy ci się zauważyć w ciągu tych trzech minut w jego odpowiedniej kolumnie. Jeśli słychać szczekanie psów, na przykład, piszesz kory pies w kolumnie dźwięku. Jeśli widzisz ptak latać, piszesz ptaka w kolumnie wzroku, a jeśli zaczynasz czuć się nieswojo, piszesz nieprzyjemne w zapachu, smaku, czuć kolumnę, i tak dalej.

4. Kiedy trzy minuty minęły, policz ile przedmiotów masz w każdej kolumnie.

5. To ćwiczenie działa najlepiej jeśli zrobisz to przed czytać dalej.

Rodzaje zakłóceń, które zauważyłem podczas tych trzech minutach wskaże czy są głównie audio wizualne czy kinetyczna. A czy jesteś audio wizualne czy kinetyczna będzie miał wiele do czynienia z typem danych sensorycznych, które kradnie się skupić.

Jeśli większość pozycji na liście były w kolumnie wzroku, to mają tendencję do przetwarzania informacji wizualnej. Prawdopodobnie rozpraszany przez cokolwiek w swoim polu widzenia. Ale kiedy można kontrolować, co dostanie się do linii wzroku, można również kontrolować swoje rozrywki. Jeśli jesteś wizualne, to prawdopodobnie nie może oderwać wzroku migotanie telewizora. Złe oświetlenie drażni cię. Bałagan najprawdopodobniej rozprasza i irytuje cię.
Auto szkoła Łódź
- autor artykułu