miny przeciwpiechotne

miny przeciwpiechotne

"Hum ... mm", powiedział Edward, "Lubię te stare solidne Studebakers, gdzie jest samochód teraz, być może będziemy mogli go odbudować?"

"Nie," powiedział Lee, "Faceci w okolicy, w której mieszka Ralph, podpalili ją jednym pijana noc!" (I wszyscy zaczęli się śmiać.)

Dobrze, Anna Maria wyszła do kuchni, powiedział z gościnnych ramionach ponownie bratem "Miło jest mieć cię w domu, prawda chłopcy rozliczone działalności, a jeśli tak, to mogę mieć obiad gotowy.nawodnienia ogrodów tarnów Lee dba o sklepie z ja, a potem idę zrobić obiad z reguły dla wszystkich, a Larry dba o małej hodowli robiliśmy, byliśmy coraz czeki z wojska, nie potrzebuje pieniędzy, więc wystarczy umieścić go w szuflady w jadalni. "

"Larry", powiedział Edward, "Get pieniądze i wziąć Dieta i trening online 10% go i umieścić go w jar, a resztę będziemy dzielić się tu i teraz wśród nas."

Wyjaśnił Edward był tylko co $. 94 w miesiącu, kiedy zaczynał jako prywatny, ale przechodząc do Wietnamu, uczynił sierżanta, i nie było podatku na jego pieniądze, a robił 350 $ miesięcznie, z pay zagrożenia, jak odniósł się do niej podzielone. W ten sposób uczynił około $ 5000, w tych dwóch lat, a do domu $ 3000 od niego, i $ 300 wrócił do jar i $ 2700 na cztery lub $ 675 za sztukę.

"Mam zamiar kupić sukienki i kolczyki jutro" powiedziała Anna Maria, a tej nocy Lee i Larry spali we własnych sypialniach, jak Edward odwiedził swoją siostrę, i wszyscy wrócili do tego, jak to było, kiedyś, zanim poszedł do wojny.

Część druga

To stało się w roku 1970, Anna Maria jest blisko do 18 lat, zakochał się w młodzieńca imieniem Gordian Anthony Walsh, miał dwadzieścia jeden lat, przystojny, wysoki, wszystkie młoda dziewczyna by sobie życzyć. I przyszedł jej zaloty, nawet przyszedł porozmawiać z Edwardem o swoich zamiarach, mówiąc:

"Widziałem siostrze kościół tysiące razy, a ona łapie moją uwagę, a my rozmawialiśmy krótko i chciałbym o pozwolenie, żeby ją odwiedzić?"

tulejki producent na zamówienie
- autor artykułu