miny przeciwpancerne

miny przeciwpancerne

Było jednak przejechany, w 1969 roku, Saper atak, więc przez jakiś czas w każdym razie, rekuperacja dla żołnierzy nie został zakłócony, ponownie w 1971 roku, stało się to, kiedy Cam Ranh Bay dostał zaprawą i zatrzasnął przez 107 mm rakiet, trafiając wszystkie trzy amunicję wysypisk i zabijając jednego żołnierza tego wieczoru.adlitteram.pl Cóż, Edward widział tyle, i wrócił do rozmowy z jego przyjacielem, SSG Hightower, i dał mu pudełko cygar pełną pieniędzy, nie było $ 5000 to. Zadbaj o problemie powiedział, nigdy nie chcą widzieć mój szwagier ponownie.

Tak więc, SSG, wypisał zlecenia Da Nang powiedział prywatnie do Edwarda, wiesz, że ta wojna jest przyległa konflikt mówiąc, że ma trafić całej Azji Południowo-Wschodniej, w celu włączenia Laosie i Kambodży, to wszystko jest polem bitwy, czy nie, mam nadzieję, że wkrótce to Indochinese wojny zatrzymuje się. "i Edward zobaczył, że jego przyjaciel został spisując Laosie i Kambodży na szczycie tych zleceń.

Było to jednak dwa koncentrator tlenu przenośny wypożyczenie miesiące później, kiedy Anna Maria ma gościa w domu, to był kapitan Smiley, którego był pierwotnie z Karoliny Północnej, stacjonował w 5400 akrów, Air Base w pobliżu Grand Forks (z populacją około 5000 wpisów żołnierze, baza lotnicza otwarty w około 1957 roku, w latach 1971 i 1974, większość z nich była inaktywowana), ale rozkazy tamtędy, a kapitan nie miał wyboru, aby odebrać połączenie. Poinformował Anna Maria, o śmierci męża, i tak jak w większości przypadków, powiedziano jej, że był bohaterem, ale w istocie, że został postrzelony w plecy przez jednego ze swoich żołnierzy przyjaciół, w Laosie, gdzie nie ma amerykańskich żołnierzy choć się być oczywiście. Wkrótce po tym, jak otrzymał czek na $ 10,000 dolarów, jego ubezpieczenie Army i włożyła $ 8000. IT w jar i rozpowszechniany resztę się braćmi.

Uwaga: część snu przebudzenia (rano od 3-11-2008).

- autor artykułu