miny Kambodza

miny Kambodza Może to być przydatne, aby sprawdzić, czy nie zawiera termin zadając kilka osób spoza grupy.

Konsekwencja w stosowaniu skrótów jest niezwykle ważne. Kiedy już zdecydujesz, które akronimy użyjesz, upewnij się, że korzystać z nich w ten sam sposób za każdym razem. Czytelnicy będą mylić się niespójności. Jeśli wybrałeś skrót "Central klinice weterynaryjnej" jako "CVC", to czasami odnoszą się do niej jako "centralne", to może być trudne do utrzymania koncentracji swoich czytelników.opieka prawna firm Wrocław Twoim zadaniem jest, aby to było jak najłatwiejsze dla czytelników, aby zrozumieć swoją wiadomość.

Jak przedstawić akronimów może powodować problemy dla twórców.

W dokumentach, gdzie zaledwie kilka akronimy muszą być wyjaśnione, najprostszym sposobem jest dać termin w całości, a następnie w formie skróconej w nawiasach. Wymaga to, aby stało się po raz pierwszy termin ten jest używany; Dłuższe dokumenty mogą być przydatne powtórzenie wyjaśnienia wcześnie w każdej sekcji lub rozdziału. Gdy określenie należy ponownie napisano tylko skrótem mogą być użyte. Zatem: '. ... Raport dla Southern Minerals Exploration (MSP) " następnie "MŚP nadal ..."

Jednakże, gdy postać skrócona kształt jest dłuższy niż użyć skrót pierwsze, tak jak w DNA (kwas dezoksyrybonukleinowy).

W dokumentach zawierających wiele skrótów, należy rozważyć użycie tabeli lub wykaz skrótów. Zwykle, są one przedstawione w kolejności alfabetycznej, zwykle na początku tego dokumentu. Jednakże, jeśli lista jest wyjątkowo długa, może lepiej byłoby umieścić go w końcu tak, że czytelnicy nie będą czuć się przytłoczeni pozornej wymogu, aby zrozumieć tak wiele warunków. Należy zachować ostrożność w jaki sposób przedstawić listę: zachować przestrzeń między terminu i jego wyjaśnienia stosunkowo wąskie, co ułatwia oczach czytelników do naśladowania z jednej kolumny do następnej.

Przypis może być również używany w celu wyjaśnienia skrót używane w tekście. Jeśli istnieje tylko kilka, symbole ruchu (^); w innych przypadkach, należy użyć liczb super skryptów w tekście.

Użyj skrótów mądrze, i zawsze dawać potrzebują czytelników dla jasności Twój priorytetem.

Desolie Strona jest akredytowanym redaktor i właściciel Perfect stron, co daje pewność, że Twoja firma i pisanie technicznej jest jasne, zaangażowanie i ostre.

Jak chcesz, aby myśleć o mnie jako współpracownika, mogę pracować z wami, aby zrozumieć swoją publiczność, a pomóc w korzystaniu jasny, precyzyjny język, aby przekazać wiadomość.

Wszystkie aspekty mojej pracy skupić na wykorzystaniu prostym języku angielskim oraz na temat sposobów zwiększenia czytelności dokumentu tak, zbiorniki na wodę aby twoi czytelnicy będą mieli czytając to, co napisałem, gdy wyraźnie rozumiejąc swoją wiadomość.

akademiaprawajazdy.pl
- autor artykułu