bezpieczenstwo sapera

bezpieczenstwo sapera Tam został przydzielony do jednostki piechoty, i był w krzakach przed można powiedzieć, jaki dzień miesiąca to było.

Edward w tym czasie rozmawiałem z jego dwóch braci, postanowił udać się do Wietnamu, jako gość, nie informując Anna Maria, a on czekać Gordiana, w Sajgonie, on nie wie, to chociaż, ale Edward wiedział, że miał urlop, nadchodzi i będzie go używać tam, więc powiedział: Anna Maria, a on miał swój strój.płyty stropowe

Było to w styczniu 1972 roku; Edward przybył do Sajgonu; udał się do miejscowego hotelu, i odwiedził starego przyjaciela w Sun Tan Nhat, bazy lotniczej tam, sierżanta Hightower, którego wyprzedził wydziału ewidencji i zadań. Poprosił swojego starego przyjaciela, żeby wiedział, kiedy kapral Gordian Anthony Walsh dostał się do miasta, na jego urlopu trzydzieści dni i robił tylko to.

Po jego przyjeździe do Sajgonu, Edward dowiedział się, gdzie mieszka, i ubrała się tak, jakby był Europejski odwiedzicie miasto, był tam dwa razy wcześniej. I tak rozpoczęła się jego farsa. Podążył Gordian dookoła, od baru do baru i wrócił do hotelu. Robił to przez dwadzieścia siedem dni, a fotel uszak przez dwadzieścia siedem dni miał nową dziewczynę w swoim pokoju hotelowym każdego z tych dni.

(Back in West Fargo, Dakota Północna, Anna Maria, zrobił coś, czego normalnie nie robią, ale nie słysząc z jej bratem, i wiedząc, dwa lata temu mieli blisko do $ 4000 dolarów w słoiku Cookie, a zakładając, że było dwóch okres lat teraz, powinno być $ 8000 dolarów. i tak, kiedy Lee i Larry byli od pracy, wyglądała niemal panikę, a tam w jar był tylko bilon. teraz wiedziała, gdzie się znajduje i dlaczego).

Edward wiedział, Cam Ranh Bay było głębokie wody zatoki, a być może jeden z najlepszych zatok na świecie, półwysep z widokiem na Morze Południowochińskie klejnot na obecność US Navy i Air Force, a także miejsce na odpoczynek i relaks dla wielu z Wietnamu Południowego, a także bojowe żołnierzy amerykańskich.

- autor artykułu