saper jak zostac

saper jak zostac Po uruchomieniu kliknąć na artykuł, można się dowiedzieć - trzy godziny Laters - w niektórych dziwnych miejscach. To jak YouTube za czytanie!

EpicFail.com

Jeśli połowa 2 osób pozostawionych na Ziemi, którzy nie wiedzą o Epic Fail następnie zrób sobie przysługę. Przestań cokolwiek robisz - nawet jeśli jest przeczytanie mojego artykułu - i kliknij ten odnośnik!nasz ranking kredytów Niewiele mogę powiedzieć o EpicFail oprócz "Zabawne" i "OMG!" Złapałem moje dzieci oglądając głupie filmy w tym miejscu rok temu i teraz jestem tak uzależniony, jak oni!

DYAC

Wreszcie będziemy wrzucać niektóre z moich guiltiest przyjemności w jednej kategorii, ponieważ wszystkie są w tym samym miejscu. DYAC - D ** m Ty Autokorekta - to świetny zbiór problemów Trzeciego Świata i rodzicielstwa katastrof. Istnieje wiele kart i siostrzane strony, które można zachować kliknięcie przez kilka dni. Mój pierwszy raz odwiedzając witrynę próbowałem klikać każdy możliwy wątek. I właściwie nie rzeczą jest to możliwe.

Jedno wiem na pewno, choć czuję się o wiele lepiej o sobie teraz, że znalazłem DYAC i ich siostra Portali ParentFails i ParentsShouldn'tText! Proszę zrób sobie przysługę i sprawdzić je.

NIE MA ZA CO

Jestem pewien, że jeśli odwiedzić jedną z tych stron będzie nienawidzą mnie dzisiaj. Brzydzić. Bo dostaniesz nic innego dokonane dziś. Obiecuję, Dałem ci tygodnie nowego rozrywki, który jest stale aktualizowany! Więc będziesz musiał wrócić.

Jednak, gdy skończysz

Biuro rachunkowe Łódź
- autor artykułu