saper historia

saper historia

Insha'Allah (jeśli Bóg pozwoli)

To był ruch Eureka dla kobiet nie tylko w Arabii Saudyjskiej, ale kobiety na całym świecie, gdy saudyjski król Abdullah ogłosił, że kobiety w tym kraju na Bliskim Wschodzie będzie mieć prawo do głosowania w wyborach lokalnych. Nie tylko, że saudyjskie kobiety będą również mogły działać w przyszłych wyborach lokalnych i zostanie wyznaczony jako pełnoprawnych członków do Shura Rady Królestwa, która jest rada doradcza króla.rękawice nitrylowe

Pat na odwrocie króla Abdullaha, który zachwycił ultrakonserwatywne naród śmiałą reformę jak to, że nikt nie oczekuje się w nadchodzących dziesięcioleciach. Szkoda, że ??wraz z prawem do głosowania, prowadzony przez lokalnego biura i przedstawicielstwa na pokładzie Doradczego, król Abdullah również usunięcie zakazu nałożonego na kobiety jazdy ich pojazd. Ostatnio świat był oburzony, gdy saudyjski sąd skazał 10 batów dla kobiety znaleziono jazdy jej samochód. Dobrze Król rozbił się przewracać sądy porządku, ale na jak długo to może trwać? Mam nadzieję, że przy rekrutacji kobiet w Kings doradczego, to prawo będzie wkrótce złomowany, a kobiety będą wolne od niewoli będąc uzależnionym od ich kierowców lub męskich odpowiedników.

Panujący od 2005 roku, to musi być bardzo trudne dla Król Abdullah dokonać rewolucyjnych reform, jak to bez naruszania konserwatywnych twardogłowych, którzy są przeciwni reformom wszelkiego rodzaju ... czasami nawet co kobiety kozłów ofiarnych ich uprzedzeń. Ale to z pewnością jest to krok naprzód we właściwym kierunku. W pozostałej części świata, gdzie kobiety nie tylko pojazdów, ale są również stosowane jako kierowców wypożyczonym samochodem i organizacji transportu publicznego, to jest naprawdę trudne do przyswojenia tej dyskryminacji. Kobiety stanowią ogromny wkład w rozwój społeczeństwa i to kobiety, które mogą podjąć się problemów i przyczyn dotyczących ich życia i społeczności.
frezowanie CNC
- autor artykułu