miny szklane

miny szklane

Zobaczmy, czy możemy edytować te przysłówki się i poprawić teksty:

Przykład 1

Oryginalny tekst: To nadużywanie i nadużywanie zaowocowało dzisiejszym zbyt silnej reakcji przeciwko przysłówków i przymiotników.

Zmieniony tekst: To spowodowało nadmierne w dzisiejszej silnej reakcji przeciwko przysłówków i przymiotników, ignorując ich wartość i miejsce w języku angielskim.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

Nowy tekst usunięty „nadmiernie” i dodał frazę zaczynając gerundivum, frazę używając gerund i rzeczowników. Po przeczytaniu tej frazy, możemy powiedzieć, że reakcja jest zbyt silny, a my wyjaśnić dlaczego: ponieważ reakcja ignoruje wartość i miejsce przysłówków i przymiotników w języku angielskim. Pytanie brzmi: co jest preferencje: przymiotnikiem lub dodatkowy tekst informacyjny?

Przykład 2

Oryginalny tekst: znaczą absolutnie nic do mnie

Zmieniony tekst: nic nie znaczą dla mnie,

Waham się, aby edytować słowa Marka Twaina. Gdyby był tu dzisiaj, mógłby zgodzić o usuwaniu „absolutnie”. Albo może powiedzieć, że „absolutnie nic” brzmi lepiej. Po tym wszystkim, oboje oznaczają to samo.

Przykład 3

Oryginalny tekst: Wiele witryn pisania sugerujemy korzystanie z funkcji wyszukiwania, aby znaleźć „ly” i edytowanie go, chyba że jest to absolutnie konieczne.

Zmieniony tekst: Niektóre strony pisanie sugerujemy korzystanie z funkcji wyszukiwania, aby znaleźć „ly” i edycję „ly”, chyba, że ??czynność jest konieczna lub poprawia pisanie.

W przykładzie 3, więcej tekstu został edytowany niż tylko przymiotnika. W celu uzyskania autentycznych przykładów użycia przymiotnika w tym artykule, że projekt nie został stworzony przed wybraniem przykłady. W ten sposób oryginalny tekst zawiera zbędnych słów, pustą go, a przymiotnik, z których wszystkie zostały wycięte. Nowy tekst, bez absolutnie, jest lepszy.

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php]Podczas pisania i edytowania pisanie, edytowanie się przymiotników w miarę możliwości.
[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu