miny porcelanowe

Gawędziarz wciąż pracuje w podejmowaniu tych połączeń z publicznością, aż każdy członek czuje się jak on lub ona pomaga doprowadzić tę historię do życia.

To co najlepsze, najlepsze, najlepsze, najlepsze, najlepsze dokonania dobry kontakt wzrokowy z publicznością jest to, że jest to narzędzie, które można wykorzystać do blefować lub psychice widza w przekonaniu, że nie czujesz się nerwowy, należy stało się czując nerwowy.kondensator tlenu Bo gdy ludzie widzą gawędziarza kontakt wzrokowy, myślą: "Nie ma mowy, może ta osoba jest zdenerwowana. On lub ona jest rzeczywiście patrząc na mnie. Cóż, zobaczmy, co on lub ona ma do powiedzenia." Następnie narrator dostrzega twarze ludzi, że uzyskanie czuły, słuchanie wygląd i gawędziarz myśli: "Hej, są one rzeczywiście słucha mnie. Jest to rodzaj zabawy." Ostatecznie gawędziarz zapomina się denerwować.

Gdy masz okazję do opowiedzenia jakąś historię lub wygłosić przemówienie lub sprawozdanie, zmusić się do nawiązania kontaktu wzrokowego z wszystkich w pokoju, nawet jeśli jest to tylko przez ułamek sekundy. w ciągu pierwszych kilku słów lub zdań z ust może czuć się zdenerwowany. Ale jeśli używasz tej techniki konsekwentnie, zapomina się denerwować.

Od 1998 do 2003 roku, uczyłem klasy umiejętności komunikacyjnych w Gimnazjum w Clinton Anderson County, w stanie Tennessee. Jako nauczyciel sztuki związanej uczyłem szóstego, siódmego, ósmego i równiarki wykorzystać strategie rozwiązywania konfliktów, techniki edukacyjne charakteru i dobre umiejętności wystąpień publicznych. I stworzył program od podstaw. Poniższa historia o korzyściach płynących z podejmowania dobry kontakt wzrokowy był z mojego programu.

Ta historia o nazwie "Josh podejmuje ryzyko" jest o fikcyjnej przeszłości studenta kopalni wykorzystującego technikę używając kontaktu wzrokowego, aby zwiększyć swój poziom komfortu jako gawędziarza.

https://kociewie24.pl/
- autor artykułu