miny II wojny swiatowej

miny II wojny swiatowej To było wtedy, gdy Cookie Jar wchodziły w grę.

Edward wrócił do domu jeden dzień z nim, wszedł bezpośrednio w kuchni z nim, 02 stycznia, położyć go na stole, to był duży, to znaczy bardzo duży, i wyglądał jak świnia biuro rachunkowe wrocław, powiedział z rufie ustach,

"Dołożymy 10% naszych pieniędzy tutaj, a to pieniądze ochronę dla naszej małej siostry, Anna Maria I Anna Maria nigdy nie są na nią patrzeć, aby zobaczyć, ile tam jest;.http://sklepswanson.pl/witamina-k-2-100mcg/ Nigdy nie jesteś wiedzieć, ile istnieje. my, chłopcy będą go używać ponieważ musimy zapewnić żaden kłopot zdarza ci. Anna Maria był nieśmiały w surowym drodze, i zgodził się na obietnicy i życie toczyło się dalej.

(1967) Nie było wojny dzieje się w Wietnamie, a teraz Edward był 23-letni, on wiedział, że może wyjść z tego projektu, będąc głową domu, a Anna Maria teraz 14 lat. Ale on left; zniknął na dwa lata, aż do 1969 roku, kiedy wrócił jako sierżant Buck. Widział wiele działań, był piechoty. Ale nigdy dużo mówił o Wietnamie, a pierwszy dzień powrotem sprawdził jar. Liczył pieniądze i notatki, które były w nim do jego użytkowania. Ich było $ 3750 z $ 4000 dolarów w środku, a uwaga odczytu, $ 250 dolarów wykorzystywane do koszt ubezpieczania Ralf Coddon nie realizować ich młodszą siostrę. Cóż, prosił Lee i Larry, co dokładnie miało miejsce, i Larry powiedział:

"Lee poprosił Ralph Coddon dzieckiem, przestać mówić Anna Maria w sklepie spożywczym w mieście, a on nie, a więc jako dar, Lee kupił mu starą Studebaker (CAR), on miał pozwolenie do kierowania, i pracował na uzyskanie swoją licencję, a więc chcieliśmy pomóc, a jednocześnie daje mu wiadomość, że jest o rok starszy od Anna Maria i nie chcemy go wykorzystać, a więc, gdy próbował dostać ją w samochód jedną noc, my za nim, i wziął Anna Maria, i dostał go pijanego, a on spadł do snu, a samochód przewrócił urwiska, a on nie pamięta dokładnie, co miało miejsce, ale złamał wiele kości w jego ciele, nie będzie jazdy lub chodzenia czy coś dłuższego zaklęcia. "


- autor artykułu