uslugi saperskie Krakow

uslugi saperskie Krakow

Cookie Jar (Trzech braci i siostrę - West Fargo, North Dakota)

Część pierwsza

Jest tam duży pas lądu, w West Fargo, Dakota Północna, należy do Quady, a oni żyli na niej, ponieważ starzec (pan Hugo Wheeler, przeniósł się tam z ojcem z powrotem w 1928 roku (był pan Wheeler urodzony 1920). jego najstarszy syn, Edward, urodzony w 1945 roku, a jego drugi syn Lee urodził się w 1947 roku, a jego trzeci syn Larry urodził się 1949, a jego jedyna córka urodziła się 1953 roku pani Wheeler, zmarł, gdy miała trzydzieści trzy lata, rok Anna Maria urodziła się dwukrotnie zapalenie płuc, urodziła się w miesiącach zimowych. chłopcy obiecał ich matki na swoim łóżku umierającej oni dbać o nią, upewnij się, że nic się nie stanie do niej, aż do jej ostatni oddech, i myśli.

Gospodarstwo było 200-France, i mieli sklep żelazny wzdłuż boku drogi, że żona Hugo wykorzystać do opieki. I tak, w przeważającej części, są również mieszkał w domu sześć sypialni, w środku gruntów rolnych, i mieli 1949-Forda pickupa.

(1966) To był najbardziej nieczuły lat dla Edwarda, Anna Maria, Hugo, to był rok sypiał ze swoją siostrą Anna Maria, roku, pierwszym roku ona została zauważona przez wszystkich była rozwijającego była trzynaście lat Edward, był 22-letni. Mówili oni zachować to w tajemnicy, ale Lee dowiedział się, tak jak i Larry (Lee jest 18-letni, a Larry 16, w tym czasie). I wszyscy oni za wykonywanie swojej siostry; i powiedziano jej, co ich matka powiedziała, a oni obiecali dbać o nią, i traktowali jej prawa, szacunku we wszystkich sposobów, Larry mówiąc:

"Wiemy, że najlepiej ze wszystkich kobiet Anna Maria, dlatego wydaje się tak naturalne dla nas, by kochać cię tak mamy, być może nie brzmi tak."

Anna Maria nie miała złych słów do tego, że przyjął go jak to było, i rosła znaleźć chłopców w tym samym roku w jej miłosnej, a stało się, że zima, ojciec Hugo zmarł, to via ferraty była ciężka zimna zima Dakotas Hugo miał jakieś dolegliwości serca, a tym samym, Edward stał się głową domu, po pochowano starzec.
http://bratbud.szczecin.pl
- autor artykułu