saper czyli jak rozminowac agresje

saper czyli jak rozminowac agresje A jeśli masz więcej niż jeden projekt na biurku, będziesz miał trudności z ustawieniem ostrości na realizację projektu pod ręką. Nie działa dobrze w obliczu okna, mes lub zatłoczonych pokojach. Ale to, czego nie widać, nie będzie cię rozpraszać. Więc, kiedy trzeba się skupić, kontrolować, co masz w zasięgu wzroku, a znajdziecie, koncentrując się znacznie łatwiejsze.nity na zamówienie

Jeśli większość pozycji na liście były w kolumnie dźwięku, masz tendencję do dźwięku. Nie można ignorować dźwięki. Jeśli ktoś zadaje ci pytanie, jesteś zmuszony do odpowiedzi. Gdy idziesz do łóżka, leżysz na jawie, wsłuchując się w dźwięk własnych przemyśleń i wysłuchaniu każdego drippy pochłaniaczem mil. Hałas kradnie skupienie i koncentrację. Podczas próby skoncentrować się w hałaśliwym miejscu, zostanie doprowadzony do szału. Biblioteki były dla ciebie, ponieważ po kontrolować dźwięki wokół ciebie, zaczniesz kontrolować ostrość. Zatyczki do uszu, zamknął drzwi i biały szum są najlepsze systemy obronne. Przez białego szumu, to znaczy każdą ciągły dźwięk, który utrzymuje się nadmiernie wrażliwe uszy zajęty, nie rozpraszając ich ciągłą jest kluczowym słowem, bo jeśli nie ma zakłóceń w tym hałasu, można zauważyć. Niektóre przykłady białego szumu są: telewizor z objętością przy słabym odszkodowanie wałbrzych Mumble, stukot i szum lokalnej kawiarni, The ścieka woda z fontanny, szum klimatyzatora, w niskiej śpiewu, twój własny głos zagłuszał inne dźwięki i łagodna muzyka bez tekstów. "Brak piosenki" jest ważne, ponieważ jeśli ludzie audio mogą usłyszeć słowa, zaczną zwracać uwagę na te słowa. Jeśli jesteś dźwięku, a następnie raz zaczniesz kontrolować dźwięki wokół ciebie, zaczniesz rozwijać swoją ostrość.

Wreszcie, jeśli większość pozycji na liście były w trzeciej kolumnie, masz tendencję do kinetyczna. Dotyk i zapach są twoje dominujące zmysły.

- autor artykułu