miny w Japonii

miny w Japonii Cały świat wita decyzję króla Abdullaha udzielania kobietom prawa zasłużyli. Ale nadzieję, że ten ostatni decyzję nie tylko w wyższość król Abdullah, ale także dla przyszłych pokoleń.

Ponieważ jesteśmy na stronie przeglądu postępu i rozwoju kobiet w różnych krajach na całym świecie, jest bardzo zachęcające, aby wiedzieć, jak Australia otworzyła swoje siły zbrojne dla kobiet w rolach bojowych.praca dyplomowa Australia dołączy Izraelu, Kanadzie i Nowej Zelandii z tego strategicznego ruchu.

Nawet ostatnio, armia indyjska złamał tę barierę, włączając pierwszą kobietą w roli bojowej. Mimo że kobiety były częścią indyjskich sił zbrojnych przez długi czas, są one przechowywane w miejscu z funkcji bojowych, będąc głównie zatrudnieni w charakterze funkcjonariuszy w jednostkach non-bojowych. Ale ostatnio 35yr stary i matka dwojga dzieci, Saper Shanti Tigga hit sixer przez wyprzedzając swoich kolegów wyświetlanie lepszej kondycji, lepsze taktowanie Uruchom i lepsze umiejętności strzeleckie. Indyjskie siły zbrojne, ale nie mógł odporny zatrudnić ją w bojowym roli Shanti entuzjastycznie do niego przyłączyć. Z jej śnie łączenia sił zbrojnych pochodzących prawda, Shanti wiarygodnie również zdobył tytuł jako pierwszy Indianka rekrutem w bojowym roli.

Z tego kredytu w jej imieniu, Shanti dokonał siły obronne - wojsk lądowych, marynarki, sił powietrznych - wstać i zwracać uwagę na porywający i odważnych kobiet, które wierzą w siebie i pragnienie, by przyłączyć się do sił obronnych we własnym łodygi i wytrzymałość ,

Insha'Allah (jeśli Bóg pozwoli), które również zostaną wyrzucone do niej bardzo szybko.

Post Scriptum:

Mówiąc o kobiety spaceru ramię w ramię z mężczyznami we wszystkich dziedzinach życia, nie sądzę Indie powinny narzekać ... bo możemy pochwalić się tak wiele kobiet na czele rządzącej i podejmowania ważnych decyzji administracyjnych w tym kraju.Począwszy od Prezesa Kongresu Sonia Gandhi i prezydent Indii, Pratibha Patil, do Głównego Ministrów czterech państw - Jayaram Jayalalitha Sheila Dixit, Mamata Banerjee i Mayawati, między innymi.

Cześć ludzie,

Komunikacja jest częścią mojego DNA zarówno zawodowo i osobiście . Jestem oficerem łączności, wybrany przedstawiciel zastępca pracowniczych, R. J., artysta głos kotwicy i Blogger. Wannabe audycji dziennikarz / kotwica. Ekspresyjne i ktoś, kto wierzy w moją wolność słowa. Lubię słuchać i dzielić się opinie na temat, społecznych, ekonomicznych i politycznych kwestii spraw międzynarodowych. Jestem szalony o filmach, muzyce, a także o Bradley Cooper (amerykański aktor) i Kunal Kapoor (indyjski aktor) 😉

Na szczycie tej chwili światowej: Kiedy uczestniczył w 2011 Standard Chartered Półmaraton (21kms) w Bombaju i ukończył bieg w 2 godz 43mins.

serwis laptopów Sopot
- autor artykułu