miny sa to ladunki

Co robi Kaliber Mean

CO TO JEST CALIBER?

Kaliber jest tylko wymiar lub pomiaru. Szeroko znany jest opisywanie wielkości pistoletu kalibru jak w 22 lub 30 kalibru. Innymi słowy, jeśli użyć zwrotu 22 kalibru przy opisywaniu pistolet jest informowanie swoją słuchacza, że ??wymiar lufy is.22 cali lub 22 setnych cala średnicy. I rzeczywiście, jeśli jesteś po prostu staramy się uzyskać uchwyt na jakiego kalibru jest to, że jest dość dużo w pigułce. Jednak, aby naprawdę zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi musimy rozszerzyć na nim tylko trochę.

Należy pamiętać, że kaliber opisuje wymiar średnicy wewnętrznej beczce lub zewnętrznej średnicy kuli. Ważne jest, aby pamiętać, że kiedy mówię kulę Znaczy tylko fragment pocisku z naboju. Kaseta ma wszystkie składniki, takie jak obudowy, grunt, proszku i pocisku (aka pocisku). Ta pierwsza zasada dotyczy tego, czy pomiary są wyrażone w calach, lub milimetrów. Prawdopodobnie słyszeliście o 5.56mm i 7.62mm nabojów i są one odpowiednio 22 i 30 kaliber kaliber, a jedyną różnicą jest to, że będą korzystać z systemu metrycznego wyrazić wymiar. Należy o tym jako jeden z ogólnymi zasadami kalibru, dzięki czemu można je połączyć w końcu i mają łatwy do zapamiętania podręcznik do zrozumienia tego tematu.

Kolejna zasada ogólna dotyczy samego wkładu. To jest, gdy używany jest zwrot "komorowym dla ...". Jeśli butla z tlenem medycznym usłyszysz jak ktoś mówi "22 kalibru komorowy w Winchester Magnum bocznego" jest taka sama jak mówią 22 WINMAG lub 22 Magnum lub 22WMR. Ta demonstracja jest wyjaśnienie zasady, że w kategoriach ogólnych, gdy pojawi się numer lub frazę po kalibru jest zwykle opisującego chambering kalibru lub kasety. Czasami jest to również oznaczenie producenta, że ??nie jest szczególnie opisowe kasety, lecz jedynie odniesienie. 30-06 świadczy to dobrze.
odszkodowania w Świdnicy
- autor artykułu