miny morskie

miny morskie

Łatki wojskowego dla armii, marynarki, sił powietrznych, Marines i Coast Guard są bardzo różne!

Plastry wojskowe, insygnia, grzebienie, wyróżnia urządzenie insygnia są często słowa pozwany do opisania łatek wojskowych. Często noszone na zewnątrz mundurów wojskowych z przodu kamizelki lotu, na kaskach, na ramionach i rękawach wojskowych jednolite, łaty przekazać wiadomości, postaw, a także nazwisko i jednostkową informację.systemy push-pull

Wojskowe łaty jednostkowe często mają swoją maskotkę lub jakąś wiadomość, która może być określona jako związana z tą jednostką. Mogą być dywizje, brygady, pułki, bataliony, kompanie, plutony i mniejsze jednostki bardziej wyspecjalizowane. Są one noszone przez Navy eskadr, statki, jednostek śmigłowcowych, jednostek piechoty, wojsk specjalnych batalionów jednostek artylerii, jednostek inżynierskich i wiele więcej. Mają Rockers, że wyświetlenia dodatkowych informacji, czy jego Recon, snajper, Ranger, Saper czy inne konkretne specjalności lub typu MOS.

Rozmiary są również ważne w podejmowaniu decyzji, kiedy i gdzie można kupić łatkę wojskowej. Wielkość często charakteryzuje dla tego typu misji. Na przykład, płaty kask noszone przez pilotów Kiowa być bardzo wanny łazienkowe specyficzne względem kształtu i wielkości do noszenia tak, że pasuje dokładnie na kasku w jego dokładnego położenia. Naszywki noszone na ramieniu i rękawach mundurów wojskowych muszą spełniać przepisów wojskowych.

Kolory są równie ważne. Głośny i kolorowy patch nie będzie noszony na mundurze, gdzie wróg może zobaczyć go z daleka i decydują się na cel ich broń w jego kierunku. Snajper szuka tych typów identyfikatorów oraz szukając ofert lub wyższa NCO stoi na pierwszym treningu przed ich ogień na mniejszą rangę. Z tego plastry noszone przez naszego piechoty w szczególności są stonowane, bo rzucić bez refleksji, a często są poza zasięgiem wzroku, żeby nie złapać uwagę siły przeciwnej.

- autor artykułu