miny jadrowe

Mark Twain, Stephen King, a droga do piekła

Jeśli szukasz porady na piśmie, surfowanie po Internecie, a znajdziesz porady bród. Jedna zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej wysokość strona mówi, że pisanie jeden powód, dla którego wyłożenia pieniędzy na pisarzy, takich jak Stephen King jest, ponieważ używają przysłówki, aby ich zapis interesujące.koncentrator tlenowy Podczas przysłówki, podobnie jak przymiotniki, może pomóc w piśmie z umiarem, wielu pisarzy nadużywać i nadużywania ich. To nadużywanie i nadużywanie zaowocowało dzisiejszym zbyt silnej reakcji przeciwko przysłówków i przymiotników. Jak mówi King, "Droga do piekła jest wybrukowana przysłówki".

Mark Twain wspólne brak króla podniecenia o przysłówki. Pisał o nich w jego "Odpowiedź na Boston Girl", w czerwcu 1880 numerze Atlantic Monthly:

Jestem martwy dla przysłówków; że nie może mnie podniecić. Aby zgubić przysłówka jest rzeczą, której jestem w stanie zrobić z zamrożonego obojętności; nigdy nie może dać mi ukłucie. ... Istnieją subtelności, których nie mogę opanować w ogóle - mylą mnie znaczą absolutnie nic do mnie - i to przysłówek plagą jest jednym z nich. ... Tak, są rzeczy, których nie możemy się uczyć, i nie ma zastosowania w złośliwy o tym. Nie mogę nauczyć przysłówki; a co więcej nie będę.

Król i Twain patrząc na piśmie tekstowo a nie z punktu widzenia gramatyki. Myśląc o gramatyce, większość przysłówki kończyć "ly". Wiele witryn pisania sugerujemy korzystanie z funkcji wyszukiwania, aby znaleźć "ly" i edytowanie go, chyba że przysłówek jest to absolutnie konieczne. W następstwie tej rady, sprawdziłem ten projekt. Znalazłem trzy przykłady z "ly", dwa były moje i jeden był Twain.

1. Od mnie: To nadużywanie i nadużywanie zaowocowało dzisiejszym zbyt silnej reakcji przeciwko przysłówków i przymiotników.

2. Mark Twain: znaczą absolutnie nic do mnie

3. Od mnie: Wiele witryn pisania sugerujemy korzystanie z funkcji wyszukiwania, aby znaleźć "ly" i edytowanie go, chyba że jest to absolutnie konieczne.

prace inżynierskie
- autor artykułu