miny jadrowe

Mark Twain, Stephen King, a droga do piekła

Jeśli szukasz porady na piśmie, surfowanie po Internecie, a znajdziesz porady bród. Jedna [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] strona mówi, że pisanie jeden powód, dla którego wyłożenia pieniędzy na pisarzy, takich jak Stephen King jest, ponieważ używają przysłówki, aby ich zapis interesujące.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Podczas przysłówki, podobnie jak przymiotniki, może pomóc w piśmie z umiarem, wielu pisarzy nadużywać i nadużywania ich. To nadużywanie i nadużywanie zaowocowało dzisiejszym zbyt silnej reakcji przeciwko przysłówków i przymiotników. Jak mówi King, „Droga do piekła jest wybrukowana przysłówki”.

Mark Twain wspólne brak króla podniecenia o przysłówki. Pisał o nich w jego „Odpowiedź na Boston Girl”, w czerwcu 1880 numerze Atlantic Monthly:

Jestem martwy dla przysłówków; że nie może mnie podniecić. Aby zgubić przysłówka jest rzeczą, której jestem w stanie zrobić z zamrożonego obojętności; nigdy nie może dać mi ukłucie. … Istnieją subtelności, których nie mogę opanować w ogóle – mylą mnie znaczą absolutnie nic do mnie – i to przysłówek plagą jest jednym z nich. … Tak, są rzeczy, których nie możemy się uczyć, i nie ma zastosowania w złośliwy o tym. Nie mogę nauczyć przysłówki; a co więcej nie będę.

Król i Twain patrząc na piśmie tekstowo a nie z punktu widzenia gramatyki. Myśląc o gramatyce, większość przysłówki kończyć „ly”. Wiele witryn pisania sugerujemy korzystanie z funkcji wyszukiwania, aby znaleźć „ly” i edytowanie go, chyba że przysłówek jest to absolutnie konieczne. W następstwie tej rady, sprawdziłem ten projekt. Znalazłem trzy przykłady z „ly”, dwa były moje i jeden był Twain.

1. Od mnie: To nadużywanie i nadużywanie zaowocowało dzisiejszym zbyt silnej reakcji przeciwko przysłówków i przymiotników.

2. Mark Twain: znaczą absolutnie nic do mnie

3. Od mnie: Wiele witryn pisania sugerujemy korzystanie z funkcji wyszukiwania, aby znaleźć „ly” i edytowanie go, chyba że jest to absolutnie konieczne.

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu